Architekt Płock – projektowanie domów i wnętrz

Architekt Płock - projektowanie domów i wnętrz

Szukasz doświadczonego architekta w Płocku? Jako profesjonalna pracownia projektowa świadczymy kompleksowe usługi, dlatego z chęcią stworzymy projekt dopasowany do Twoich potrzeb.

Architekt w Płocku – oferta

W naszym biurze oferujemy szerokie usługi projektowania budynków. Specjalizujemy się w projektowaniu:

  • domów;
  • budynków wielorodzinnych;
  • budynków biurowych, handlowych i przemysłowych;
  • wnętrz.

Oferujemy zarówno gotowe projekty domów o różnym metrażu i z wieloma kondygnacjami, jak również indywidualne projekty domów stworzone wprost na specjalne zamówienie.

Dlaczego warto wybrać architekta wnętrz z Płocka?

Zaprojektowanie jakiekolwiek budynku wymaga wiedzy i doświadczenia, dlatego warto zaufać profesjonalistom. Skorzystaj z usług naszej pracowni projektowej w Płocku, w której nas architekci stworzą projekt idealny – odpowiadający Twoim potrzebom. Współpraca z nami to pewność, że otrzymasz projekt dopasowany do oczekiwań właścicieli i możliwości dostępnej przestrzeni. Marzy Ci się pralnia, gabinet, własna siłownia czy sypialnia na antresoli? Nie ma problemu! Nasz projekt sprawi, że stworzone wnętrza będą przyjemne w odbiorze i niezwykle funkcjonalne!

Architekt Płock – gotowe projekty

Jesteśmy biurem nastawionym na spełnianie oczekiwań wszystkich klientów. Tworzymy projekty na indywidualne zamówienia oraz dysponujemy gotowymi, funkcjonalnymi projektami, wśród których z pewnością znajdziesz te, które najbardziej do Ciebie przemówią. Skorzystaj z nich, jeśli nie masz sprecyzowanych oczekiwań odnośnie wyglądu swojego domu, liczby pomieszczeń, ich wielkości oraz oferowanych funkcjonalności. Jeśli jednak wiesz, jak powinien wyglądać Twój dom, chętnie stworzymy projekt od podstaw po jego wykończenie. Nasi architekci w Płocku dopasują projekt do Twoich potrzeb i marzeń!

Architekt wnętrz Płock – zaprojektujemy wyjątkowe wnętrza

Naszą ofertę wyróżnia fakt, iż zgłaszając się po wsparcie w zakresie architektury wnętrz do naszej firmy, każdy klient otrzymuje kompleksową pomoc. Właśnie dlatego korzystanie z usług architekta wnętrz w Płocku może być prawdziwą przyjemnością. Tworząc aranżację wnętrza, zwracamy uwagę na funkcjonalność pomieszczenia. Ustawiamy meble i sprzęty w sposób, w którym nie będą one przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu. Oczywiście przy zachowaniu względów estetycznych. Chętnie podpowiemy jakie kolory ścian, podłóg i mebli wybrać, aby wnętrze było eleganckie i dopasowane do stylu preferowanego przez właścicieli. Z nami stworzysz dom swoich marzeń!

Katalog projektów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na gotowe projekty domów jednorodzinnych. Znajdują się tam projekty domów klasycznych nowoczesnych, dużych i małych, parterowych, piętrowych lub z poddaszem użytkowym, podpiwniczonych lub bez piwnic.

Jednym słowem gotowy projekt domu jednorodzinnego dla Ciebie i Twojej rodziny.>

Gotowe projekty domów pracowni partnerskich


Wykonujemy:

Adaptacje gotowych projektów do warunków miejscowych

Nadzory budowlane

>
logo
Pracowania Projektowa Architektury i Konstrukcji JMStudio
05-410 Józefów (Michalin), ul. Graniczna 13

Projekty architektoniczno-budowlane
mgr inż. arch. Jacek Markiewicz

tel. +48 22 789 34 87
kom. 603 88 94 33
email: jmstudio@jmstudio.plWszelkie prawa zastreżone. All rights reserved. Copyright (C) JMStudio
stat4u