Katalog Projektów / Budynki parterowe

Projekty domów parterowych

Marzą Państwo o wygodnym domu dostosowanym do Waszych potrzeb? Przygotowaliśmy zatem praktyczne, gotowe projekty domów parterowych. Są funkcjonalne, estetyczne i dostosowane do potrzeb Twojej rodziny. Prosta bryła budynku oraz przestronne wnętrze łączą w sobie urodę klasycznych rozwiązań i nowoczesność technologiczną. Duże okna wpłyną na dostęp do światła dziennego, a dwuspadowe dachy, odporne na wiatr i śnieg, zapewnią bezpieczeństwo. Dzięki solidnym materiałom dom zbudowany według jednego z naszych projektów długo będzie służyć całej rodzinie.

ZdjęcieNazwa (Symbol)PowierzchniaPiwnicaTyp budynku
PROJEKT-DOMU-PARTEROWEGO-JM104
Powierzchnia: 115.95m2
Piwnica: nie
Typ budynku: parterowy
Projekt domu parterowego JM104
115.95m2.
nie
parterowy
JM108
Powierzchnia: 193.89 m2
Piwnica: nie
Typ budynku: parterowy
Projekt domu parterowego JM108
193.89 m2.
nie
parterowy
JM109
Powierzchnia: 175.20m2
Piwnica: nie
Typ budynku: parterowy
Projekt domu parterowego JM109
175.20m2.
nie
parterowy
JM206
Powierzchnia: 240.41m2
Piwnica: nie
Typ budynku: z poddaszem
Projekt domu parterowego JM206
240.41m2.
nie
z poddaszem
JM208
Powierzchnia: 256.89m2
Piwnica: nie
Typ budynku: parterowy
Projekt domu parterowego JM208
256.89m2.
nie
parterowy
JM212
Powierzchnia: 246.30m2
Piwnica: nie
Typ budynku: parterowy
Projekt domu parterowego JM212
246.30m2.
nie
parterowy
JM211
Powierzchnia: 206.73m2
Piwnica: nie
Typ budynku: parterowy
Projekt domu parterowego z garażem dwustanowiskowym JM211
206.73m2.
nie
parterowy
JM216
Powierzchnia: 242.39m2
Piwnica: nie
Typ budynku: parterowy
Projekt domu parterowego z garażem dwustanowiskowym JM216
242.39m2.
nie
parterowy
JM303
Powierzchnia: 350.73m2
Piwnica: nie
Typ budynku: z poddaszem
Projekt domu parterowego z garażem dwustanowiskowym JM303
350.73m2.
nie
z poddaszem
JM305
Powierzchnia: 353.23m2
Piwnica: nie
Typ budynku: z poddaszem
Projekt domu parterowego z garażem dwustanowiskowym JM305
353.23m2.
nie
z poddaszem

Katalog projektów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na gotowe projekty domów jednorodzinnych. Znajdują się tam projekty domów klasycznych nowoczesnych, dużych i małych, parterowych, piętrowych lub z poddaszem użytkowym, podpiwniczonych lub bez piwnic.

Jednym słowem gotowy projekt domu jednorodzinnego dla Ciebie i Twojej rodziny.>

Dlaczego warto wybrać gotowe projekty domów parterowych

Każdy, kto rozpoczyna budowę domu, pragnie, aby mieszkało się w nim miło i wygodnie. Dlatego nasze projekty uwzględniają codziennie funkcjonowanie: miejsce na ergonomiczną kuchnię, przytulną sypialnię czy słoneczny salon. Dzięki temu codzienne funkcjonowanie wszystkich domowników będzie o wiele prostsze. Dodatkowo parterowy rozkład umożliwia przemieszczanie się również małych dzieci, osób z niepełnosprawnością czy starszych. Z kolei piwnicę można zagospodarować na pralnię, spiżarnię czy magazyn.
Warto postawić na piękny, gotowy projekt domu parterowego
Przykładamy wagę również do estetyki: proporcji, wyglądu bryły budynku czy detali, takich jak drzwi i okiennice. Pragniemy, aby oprócz wygodnego dostępu do wszystkich pomieszczeń całość prezentowała się bardzo atrakcyjnie. Nie muszą się już Państwo martwić się o zgodę na budowę. Z naszym gotowym, sprawdzonym projektem domów parterowych szybko dopełnią Państwo formalności i rozpoczną prace budowlane.

Oferta gotowych projektów domów parterowych

Gotowe projekty domów parterowych zawierają ciekawe propozycje o jednej naziemnej kondygnacji. W grupie tego rodzaju domów prezentujemy projekty z dachem dwuspadowych, jak i wielospadowym, projekty bez lub z poddaszem, z garażem jednostanowiskowym, projekty z garażem dwustanowiskowym, a także z piwnicą. Gotowe projekty domów parterowych świetnie nadają się na duże działki. Zaletą takich budynków jest skupienie życia rodzinnego na jednej kondygnacji, bez konieczności używania schodów. Mniejsze domy parterowe mają prostą konstrukcję i, co ważne, są łatwiejsze i szybsze w budowie.

Wybierz najlepszy projekt domu parterowego dla Swojej rodziny!

W gotowych projektach domów parterowych część dzienna i nocna domu znajdują się na jednym poziomie, zazwyczaj oddzielone od siebie pomieszczeniami gospodarczymi i pasem komunikacyjnym. Wszystkie pokoje są łatwo dostępne i nie trzeba chodzić po schodach, żeby się w nich znaleźć. Brak schodów w projektach domów parterowych to szczególnie ważna zaleta dla osób, które nie lubią, bądź nie mogą po nich wchodzić. Są to np. rodziny z małymi dziećmi, osoby starsze, czy osoby z niepełnosprawnościami. Gotowe projekty domów parterowych mają też zazwyczaj lepszą od budynków piętrowych akustykę, ponieważ dźwięki nie są przenoszone przez strop, ani z części dziennej na górne kondygnacje. Dodatkowo zaletą gotowych projektów domów parterowych i rozplanowania wszystkich pomieszczeń na jednej kondygnacji jest łatwiejszy kontakt z otaczającym dom ogrodem z każdego miejsca w domu. Dodatkowo duże okna w pokojach sprawiają, że jesteśmy bardzo blisko natury. Gotowe projekty mają często zaplanowany strych, na którym niekiedy można wygospodarować dodatkowe pokoje, adaptując powierzchnię na poddasze mieszkalne. Warto jednak wspomnieć, że nie zawsze wybór domu parterowego oznacza to, że budynek wymaga ogromnej działki. Przeciwnie, niektóre małe obiekty zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o niewielkich lub wąskich działkach.

Szeroki wybór projektów – znajdź idealny dla Twojej rodziny

Cechy łączące wszystkie nasze gotowe projekty domów parterowych to funkcjonalne rozplanowanie pomieszczeń zapewniające wygodę użytkowania, zgrabna i elegancka bryła, gustowne wykończenie oraz duży dostęp światła do wnętrz – dzięki obszernym oknom. Ich różnorodność w innych aspektach daje Państwu możliwość wyboru spośród wielu unikalnych koncepcji. To sprawia, że każdy może znaleźć wśród nich rozwiązanie, które spełni jego indywidualne potrzeby, i sprosta oczekiwaniom wobec wymarzonego domu.

Oferujemy projekty budynków o zróżnicowanych wielkościach – od przytulnego domu o powierzchni 115 m2 po luksusową willę powyżej 360 m2. Bryła może być zwarta lub bardziej nietypowa – na przykład w kształcie litery U, a dopełniający tę bryłę taras – szeroki i wychodzący dalej w ogród lub węższy i dłuższy, okalający całą stronę domu tak, by można się było na niego dostać z wielu pokoi.

Spośród oferowanych przez nas gotowych projektów domów parterowych wybierz taki, który swoim stylem najbardziej odpowiada Twojemu gustowi. Dom umiejętnie łączący architekturę nowoczesną z tradycyjną – na przykład nawiązujący do klasycznego polskiego dworku? A może modernistyczny odważny projekt z perforowaną elewacją? Niech dom, w którym zamieszkasz odda Twój charakter! A jak wiadomo, jeśli chodzi o indywidualny styl, detale mogą mieć kluczowe znaczenie. Dlatego zadbaliśmy także o atrakcyjne elementy różniące poszczególne projekty. Znajdź wśród nich te, które najlepiej wyrażą Twój indywidualny styl. Elegancki podcień wejściowy, stylowe kolumny i glify, okrągłe okna, albo ogród zimowy – zdecyduj czym chcesz, żeby wyróżniał się Twój dom na tle lokalnej zabudowy.

Sprawdź naszą ofertę

Zapraszamy do obejrzenia naszego katalogu gotowych projektów domów parterowych.

Po kliknięciu w link do konkretnego projektu zobaczą Państwo:

dokładny opis projektu,

wizualizację zewnętrzną,

rysunki dokładnie przedstawiające elewację po każdej stronie budynku,

rzuty z rozrysowanymi pomieszczeniami i informacją o powierzchni każdego z nich (a także o minimalnej powierzchni działki wymaganej do wzniesienia na niej konkretnego domu),

zdjęcia domów już wybudowanych według danego projektu.

Nasze wyjątkowe projekty oferujemy w atrakcyjnych cenach. Przekonaj się sam, a my pomożemy Ci spełnić marzenie o własnym pięknym domu.

Zobacz również: Gotowe projekty domów nowoczesnych

logo
Pracowania Projektowa Architektury i Konstrukcji JMStudio
05-410 Józefów (Michalin), ul. Graniczna 13

Projekty architektoniczno-budowlane
mgr inż. arch. Jacek Markiewicz

tel. +48 22 789 34 87
kom. 603 88 94 33
email: jmstudio@jmstudio.plWszelkie prawa zastreżone. All rights reserved. Copyright (C) JMStudio
stat4u