Architekt Warszawa – projektowanie domów i wnętrz

Architekt Warszawa - projektowanie domów i wnętrz

Szukasz architekta w Warszawie? Świadczymy kompleksowe usługi dostosowane do Twoich potrzeb. Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, dlatego stworzymy dla Ciebie każdy projekt, jakiego potrzebujesz.

Architekt w Warszawie – oferta

Oferujemy szeroki zakres usług od projektów domów po usługi budowlane. Zobacz, w czym dokładnie się specjalizujemy:

 • projektowanie domów
 • projektowanie budynków wielorodzinnych
 • projektowanie budynków biurowych, handlowych i przemysłowych
 • projektowanie wnętrz
 • usługi budowlane na terenie Warszawy i okolicach
 • nadzorowanie robót budowlanych

Oprócz tego można u nas znaleźć już gotowe projekty domów w różnych wielkościach oraz kondygnacjach.

Dlaczego warto wybrać odpowiedniego specjalistę?

Doświadczony architekt w Warszawie to bardzo potrzebna osoba. Zaprojektowanie domu czy budynku w przestrzeni miejskiej nie należy do łatwych zadań. Skorzystaj z naszej oferty, a otrzymasz projekt – od podstaw po wykończenie. Stworzymy aranżację wnętrz spełniającą potrzebne funkcje, a przy tym doskonale pasującą do Twojego stylu. Zapewniamy pięknie skomponowaną całość, w której przebywanie będzie dla ciebie czystą przyjemnością.

Architekt domów w Warszawie stworzy projekt idealnego domu

Nie zawsze będzie to ten sam projekt – każdy ma inną definicję doskonałego domu. Dlatego w jmStudio czeka na Ciebie projektant domów z Warszawy, dla którego najważniejsze są Twoje potrzeby. To od Ciebie zależy, czy dom będzie miał garaż, czy nie, ile znajdzie się w nim pokoi. My wykonamy projektowanie domów w Warszawie, ale to do naszych klientów należy ostatnie słowo. To Tobie ma się dobrze mieszkać, dla Ciebie ma być idealnie. Aby ułatwić zadanie komuś, kto nie ma dokładnie sprecyzowanych wymagań, oferujemy gotowe projekty. Nie musisz jednak z nich korzystać. Zmienimy wygląd domu w dowolny sposób. Architekt budowlany w Warszawie ma niełatwe zadanie. W jmStudio wiemy, jak projektować, żeby dojść do ideału. Powiedz nam o swoich potrzebach i przekonaj się, jak dokładnie możemy je spełnić.

Projektant wnętrz w Warszawie zaprojektuje doskonałe wnętrze

Przychodząc do jmStudio otrzymujesz fachową i kompleksową pomoc. Projektowanie domów w Warszawie z nami jest ogromną przyjemnością. Możesz stworzyć przestrzeń na nowe życie od podstaw, wybierając układ pomieszczeń i metraż doskonały dla siebie. Potem jednak trzeba jeszcze stworzyć aranżację pomieszczeń. Projektowanie wnętrz w Warszawie też należy do naszych kompetencji. Pomożemy Ci ustawić meble i sprzęty w sposób ułatwiający ich używanie. Będzie to też estetyczne. Dodatkowo podpowiemy, jakie kolory ścian i podłóg wybrać. Architekt z Warszawy wykona projekt domu elegancko, estetycznie, modnie, a przy tym według Twoich potrzeb. Z nami możesz mieszkać, jak chcesz!

Inżynier budowlany w Warszawie – kompleksowe usługi budowlane

Wybierając architekta, warto stawiać na firmy, które oferują nie tylko stworzenie projektu domu, ale również usługi budowlane. Taką obsługę znajdziesz w jmStudio. Wśród naszych fachowców jest nie tylko architekt, ale też specjaliści od budowy z Warszawy. Dzięki temu nasze projekty są jeszcze lepsze. Współpracujący ze sobą zespół tworzy domy wygodne, dostosowane do wszystkich potrzeb przyszłych mieszkańców i spełniające wszelkie wymogi, jakie narzucane są odgórnie. Zapewnimy Twojej rodzinie komfort i bezpieczeństwo, a budowa z nami stanie się prostsza i dobrze zorganizowana. Inżynier budowlany z jmStudio zajmie się w Warszawie takimi aspektami budowy, jak:

 • roboty ziemne pod budowę (usunięcie warstwy ziemi pod fundamenty, zabezpieczenie wykopów);
 • budowa fundamentów (od izolacji, przez zabezpieczenie przed osuwaniem, po wylanie fundamentów);
 • wykonanie parteru, stropu i piętra w domu jednorodzinnym (ze ściankami działowymi i instalacjami wewnętrznymi);
 • wykonanie pokrycia dachowego;
 • wykończenie murów.

Szczegółowe informacje na temat naszych działań inżyniera budowlanego w Warszawie znajdziesz w zakładce usługi budowlane.

Katalog projektów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na gotowe projekty domów jednorodzinnych. Znajdują się tam projekty domów klasycznych nowoczesnych, dużych i małych, parterowych, piętrowych lub z poddaszem użytkowym, podpiwniczonych lub bez piwnic.

Jednym słowem gotowy projekt domu jednorodzinnego dla Ciebie i Twojej rodziny.



>

Gotowe projekty domów pracowni partnerskich


Wykonujemy:

Adaptacje gotowych projektów do warunków miejscowych

Nadzory budowlane

>
logo
Pracowania Projektowa Architektury i Konstrukcji JMStudio
05-410 Józefów (Michalin), ul. Graniczna 13

Projekty architektoniczno-budowlane
mgr inż. arch. Jacek Markiewicz

tel. +48 22 789 34 87
kom. 603 88 94 33
email: jmstudio@jmstudio.pl



Wszelkie prawa zastreżone. All rights reserved. Copyright (C) JMStudio
stat4u