Katalog Projektów

Projekty domów

Chcą Państwo postawić dom, ale nie mają pomysłu na układ pomieszczeń? Gotowe projekty domów dają mnóstwo możliwości, które sprawdzą się na każdej działce. Znalezienie odpowiedniego nie jest trudne, szczególnie kiedy się wie, jakie cechy musi mieć dom. Oferujemy różne metraże, ilość pokoi i ich układ, aby każda rodzina czuła się w swoim nowym domu wspaniale.

ZdjęcieNazwa (Symbol)PowierzchniaPiwnicaTyp budynku
JMB10
Powierzchnia: 483.24m2
Piwnica: tak
Typ budynku: piętrowy
Projekt domu dwulokalowego z osobnym wejściem JMB10
483.24m2.
tak
piętrowy
JMB12
Powierzchnia: 252.78 m2
Piwnica: nie
Typ budynku: piętrowy
Projekt domu dwulokalowego z osobnym wejściem JMB12
252.78 m2.
nie
piętrowy
JMB2
Powierzchnia: 374.66m2
Piwnica: nie
Typ budynku: piętrowy
Projekt domu dwulokalowego z osobnym wejściem JMB2
374.66m2.
nie
piętrowy
JMB3
Powierzchnia: 121.91m2
Piwnica: nie
Typ budynku: z poddaszem
Projekt domu dwulokalowego z osobnym wejściem JMB3
121.91m2.
nie
z poddaszem
JMB4
Powierzchnia: 252.40m2
Piwnica: nie
Typ budynku: piętrowy
Projekt domu dwulokalowego z osobnym wejściem JMB4
252.40m2.
nie
piętrowy
JMB5
Powierzchnia: 175.39m2
Piwnica: nie
Typ budynku: piętrowy
Projekt domu dwulokalowego z osobnym wejściem JMB5
175.39m2.
nie
piętrowy
JMB7
Powierzchnia: 657.70m2
Piwnica: nie
Typ budynku: piętrowy
Projekt domu dwulokalowego z osobnym wejściem JMB7
657.70m2.
nie
piętrowy
PROJEKT-DOMU-Z-PODDASZEM-MIESZKALNYM
Powierzchnia: 169.84 m2
Piwnica: nie
Typ budynku: z poddaszem
Projekt domu JM100
169.84 m2.
nie
z poddaszem
JM101
Powierzchnia: 170.24m2
Piwnica: tak
Typ budynku: z poddaszem
Projekt domu JM101
170.24m2.
tak
z poddaszem
JM105
Powierzchnia: 182.51m2
Piwnica: nie
Typ budynku: z poddaszem
Projekt domu JM105
182.51m2.
nie
z poddaszem

Katalog projektów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na gotowe projekty domów jednorodzinnych. Znajdują się tam projekty domów klasycznych nowoczesnych, dużych i małych, parterowych, piętrowych lub z poddaszem użytkowym, podpiwniczonych lub bez piwnic.

Jednym słowem gotowy projekt domu jednorodzinnego dla Ciebie i Twojej rodziny.>

Projekty domów jednorodzinnych – czym się charakteryzują?

Dom jednorodzinny to taki budynek, który ma część wspólną, składającą się z kuchni, łazienki i pokoju dziennego, a także sypialnię dla każdego z domowników. Tych może być kilka, w zależności od wielkości rodziny. W naszych projektach oddzielamy wnętrza wspólne od prywatnych. W ten sposób łatwo można odizolować się od pozostałych członków rodziny i robić to, na co ma się ochotę, a potem szybko wrócić do pozostałych domowników. Gotowe projekty domów jednorodzinnych dają wiele możliwości. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo budynki parterowe i piętrowe. Najpopularniejsze układy pokoi zakładają, że sypialnie znajdują się na piętrze lub w jednej części domu. Parter przeznacza się na salon, z którego łatwo wychodzi się do ogrodu. Częstym elementem projektów domów jednorodzinnych jest też taras, w wielu przypadkach zadaszony. Wybierając swój dom warto wiedzieć, jakie ma się wymagania. Pozwala to zmniejszyć zakres poszukiwań, a jednocześnie wciąż pozostawia ogromny wybór.

Gotowe projekty domów z garażem lub bez

Garaż to jeden z elementów, które w większości domów są potrzebne, ale nie zawsze. Oferujemy więc gotowe projekty domów jednorodzinnych z garażem i bez. A jeśli zdecydują się Państwo na obecność garażu, to mamy też propozycje różnej wielkości. Można w nim parkować samochód, a także wykorzystać w innych celach, np. do przechowania narzędzi. Trzeba pamiętać, że garaż jest częścią domu i całkowity metraż uwzględnia jego powierzchnię. A nam pozwala na dużą kreatywność. Każdy projekt domu jednorodzinnego zakłada garaż dołączony w różnych miejscach, co ma na celu dopasowanie budynku do istniejącej bramy.

Projekty domów z garażem – na co zwrócić uwagę?

Projektując dom trzeba zwrócić uwagę na wiele rzeczy. Ogromne znaczenie ma wielkość budynku w stosunku do działki. Mur musi być w odpowiedniej odległości od ogrodzenia. Jednak każda rodzina ma też indywidualne wymagania, które dom powinien spełniać. Jednym z nich jest miejsce na samochód. Jak znaleźć idealny projekt domu z garażem? Jest to dodatkowe wyzwanie, bo pomieszczenie to nie może znajdować się w dowolnym miejscu. Żeby możliwe było wjechanie autem do środka garaż musi znajdować się naprzeciwko bramy. Dobrze też, żeby dom był umiejscowiony na tyle głęboko w działce, aby umożliwić manewry i wjazd przed budynek. Po ustaleniu położenia garażu pojawiają się kolejne trudności – jaki układ pomieszczeń będzie najlepszy? Wiele osób decyduje się na taki, w którym sypialnie mają okna wychodzące na zachód, a salon na wschód. To ułatwia codzienne funkcjonowanie. Polecamy też projekty, w których przewidziane jest przejście z garażu bezpośrednio do części mieszkalnej.

Co można zyskać wybierając projekt domu z garażem?

Najważniejszą funkcją, którą spełnia garaż jest możliwość wstawienia do niego samochodu. Wybierając gotowe projekty domów z garażem zyskują Państwo znacznie więcej. Pomieszczenie to ma powierzchnię, która pozwala wjechać mniejszym i większym autem, a ponadto zmieszczą się w nim najważniejsze narzędzia. Odpowiednio dobrany projekt zagwarantuje wygodę i funkcjonalność w wielu sytuacjach. Przede wszystkim chroni pojazd przed warunkami atmosferycznymi, ale będzie służył też bezpośrednio Państwu. Projekt domu z garażem zakłada połączenie pomiędzy miejscem na samochód a częścią mieszkalną. Można więc przejść do garażu podczas deszczu i nie zmoknąć. Z tego rozwiązania warto korzystać też w czasie silnych mrozów lub upałów. Dodatkowym atutem garażu jest możliwość wykonywania tam drobnych prac naprawczych i majsterkowania. W ten sposób można rozwijać tam swoje hobby, a w domu panuje porządek. Garaż to pomieszczenie, dzięki któremu wszyscy są szczęśliwi.

Gotowe projekty domów

Domy jednorodzinne od dłuższego czasu są chętnie wybierane. Takie budynki oferują dogodną komunikację, co szczególnie doceniają rodziny z dziećmi i osoby starsze, a także naturalne i harmonijne połączenie domu z ogrodem. Pomieszczenia domów jednorodzinnych są bardzo wygodne i przestronne, ich wnętrza są łatwe w aranżacji, a cała przestrzeń płynnie przechodzi między sobą. Przemyślany podział wnętrz w gotowych projektach domów, z jasnym podziałem na strefę dzienną i nocną, zapewnia komfort wszystkim mieszkańcom. W naszej ofercie znajduje się duży wybór gotowych projektów domów dla każdej rodziny.  

Mały czy duży dom – jaki projekt domu wybrać?

Bardzo ważnym krokiem w dopracowaniu kryteriów, jakie musi spełniać idealny dom, jest podjęcie decyzji, czy ma on być mały, czy duży – krótko mówiąc, jaka ma być jego powierzchnia. Działka, którą masz do dyspozycji, z pewnością jest tutaj kluczowym elementem. Na wąskich i niewielkich mogą stanąć wyłącznie małe domki lub piętrowe, które mają zwiększoną powierzchnię użytkową względem zabudowy na działce. Warunki zabudowy w dużej mierze decydują o tym, czy wybierzesz mały, czy duży projekt domu. Dodatkowo powinieneś zastanowić się też, jakie są Twoje potrzeby – teraz i w przyszłości. Myślenie perspektywiczne pozwoli Ci wybrać przestrzeń dla Twojego przyszłego domu. Projekt dużego domu przyda Ci się, jeśli chcesz mieszkać na przykład z dziećmi i rodzicami w tym samym domu lub masz duże potrzeby w zakresie wykorzystania przestrzeni. Co więcej, ważna jest również liczba i rozmiar poszczególnych pomieszczeń, ich wysokość, ich funkcjonalność. Proponujemy projekty domów o różnej powierzchni – m.in. 110 m2, ale również 180 m2, jeśli takie są właśnie Twoje potrzeby.

Oprócz gotowych projektów domów, oferujemy również projekty indywidualne domów, które realizowane są na specjalne zamówienie.

logo
Pracowania Projektowa Architektury i Konstrukcji JMStudio
05-410 Józefów (Michalin), ul. Graniczna 13

Projekty architektoniczno-budowlane
mgr inż. arch. Jacek Markiewicz

tel. +48 22 789 34 87
kom. 603 88 94 33
email: jmstudio@jmstudio.plWszelkie prawa zastreżone. All rights reserved. Copyright (C) JMStudio
stat4u