Katalog Projektów / Budynki nowoczesne

Projekty domów nowoczesnych

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą gotowych projektów domów nowoczesnych. Po kliknięciu w link do interesującej Państwa oferty, wyświetlone zostaną dokładne informacje na temat projektu, opis budynku, rzuty i wizualizacje oraz zdjęcia zrealizowanych projektów.

ZdjęcieNazwa (Symbol)PowierzchniaPiwnicaTyp budynku
Powierzchnia: 198.23 m2
Piwnica: nie
Typ budynku: piętrowy
198.23 m2.
nie
piętrowy
Powierzchnia: 153.04m2
Piwnica: nie
Typ budynku: piętrowy
153.04m2.
nie
piętrowy
Powierzchnia: 179.80m2
Piwnica: nie
Typ budynku: piętrowy
179.80m2.
nie
piętrowy
Powierzchnia: 182.90m2
Piwnica: tak
Typ budynku: piętrowy
182.90m2.
tak
piętrowy
Powierzchnia: 115.54m2
Piwnica: nie
Typ budynku: z poddaszem
115.54m2.
nie
z poddaszem
Powierzchnia: 165.90m2
Piwnica: nie
Typ budynku: piętrowy
165.90m2.
nie
piętrowy
Powierzchnia: 192.30m2
Piwnica: nie
Typ budynku: piętrowy
192.30m2.
nie
piętrowy
Powierzchnia: 227.87m2
Piwnica: tak
Typ budynku: piętrowy
227.87m2.
tak
piętrowy
Powierzchnia: 288.97m2
Piwnica: nie
Typ budynku: piętrowy
288.97m2.
nie
piętrowy
Powierzchnia: 262.57m2
Piwnica: nie
Typ budynku: piętrowy
262.57m2.
nie
piętrowy

Katalog projektów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na gotowe projekty domów jednorodzinnych. Znajdują się tam projekty domów klasycznych nowoczesnych, dużych i małych, parterowych, piętrowych lub z poddaszem użytkowym, podpiwniczonych lub bez piwnic.

Jednym słowem gotowy projekt domu jednorodzinnego dla Ciebie i Twojej rodziny.>

Gotowe projekty domów nowoczesnych – dla kogo?

Firma JMstudio oferuje gotowe projekty domów nowoczesnych idealne dla wszystkich osób, które cenią sobie komfort szybkiej współpracy przy budowie wymarzonego domu. Sam etap projektowania może być niezwykle czasochłonny, nawet jeżeli pomagają nam w nim najlepiej wykwalifikowani architekci. Tacy właśnie pracują w naszej firmie i w trosce o Państwa wygodę oraz oszczędność czasu przygotowali oni gotowe projekty domów nowoczesnych. Okażą się idealnym rozwiązaniem dla młodych, zapracowanych osób, które nie dysponują tak dużą ilością wolnego czasu, by krok po kroku zastanawiać się nad detalami rozmieszczenia pomieszczeń. Doskonale sprawdzą się również w przypadku osób, które nie specjalizują się w projektowaniu powierzchni mieszkalnych i nie posiadają odpowiednich umiejętności. Najlepsi w swoim fachu specjaliści z branży architektonicznej i budowlanej stworzyli dla Państwa gotowe projekty domów nowoczesnych, funkcjonalnych, bezpiecznych i komfortowych.

Gotowe projekty domów nowoczesnych- tanio i wygodnie

Decydując się na gotowe projekty domów nowoczesnych, zyskują Państwo nie tylko czas i wygodę, ale przede wszystkim oszczędności. Takie projekty są znacznie tańsze od projektów wykonywanych przez naszych architektów indywidualnie. Nie oznacza to jednak, że gotowe projekty domów nowoczesnych nie mogą być dostosowane do Państwa potrzeb – na specjalne życzenie wykonujemy bowiem szereg zarówno bezpłatnych, jak i płatnych modyfikacji, aby zagwarantować naszym klientom wygodne, szczęśliwe życie w domu opartym o zastosowanie nowoczesnych technologii. Poszczególne wnętrza będą reprezentowały Państwa indywidualne gusta oraz odpowiadały na Państwa potrzeby.

Różnorodna oferta gotowych projektów domów nowoczesnych – znajdź idealny dla Ciebie i Twoich bliskich

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór projektów charakteryzujących się nowoczesną, nieregularną bryłą, przykuwających oko innowacyjnymi rozwiązaniami architektonicznymi i wykończeniowymi. Oferujemy gotowe projekty domów nowoczesnych o różnej wielkości i w wielu stylach. Od kameralnego domku jednorodzinnego o powierzchni 115 m2 po luksusową ponad trzystu trzydziestu metrową rezydencję. Wszystkie zaprojektowane przez naszych architektów domy, niezależnie od wielkości, cechuje funkcjonalne rozplanowanie pomieszczeń, zapewniające wygodę i komfort użytkowania.

Strona wizualna jest dla nas równie ważna, jak funkcjonalność. W naszych projektach zadbaliśmy o atrakcyjne modernistyczne elementy architektoniczne i wykończeniowe, takie jak szklane balustrady balkonów i tarasów, efektowny podcień wejściowy czy modernistyczny półkolisty przeszklony ryzalit, zapewniający rozległy widok na ogród.

Zobacz również nasze gotowe projekty domów parterowych

logo
Pracowania Projektowa Architektury i Konstrukcji JMStudio
05-410 Józefów (Michalin), ul. Graniczna 13

Projekty architektoniczno-budowlane
mgr inż. arch. Jacek Markiewicz

tel. +48 22 789 34 87
kom. 603 88 94 33
email: jmstudio@jmstudio.plWszelkie prawa zastreżone. All rights reserved. Copyright (C) JMStudio
stat4u