Architekt Radom – projektowanie domów i wnętrz

Architekt Radom - projektowanie domów i wnętrz

Poszukujesz architekta w Radomiu? Jeśli tak, to trafiłeś doskonale. Realizujemy różnego rodzaju kompleksowe usługi dostosowane do Twoich potrzeb. Nasz zespół składa się tylko ze specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu. Stworzymy dla Ciebie taki projekt, jakiego tylko potrzebujesz! Sprawdź naszą ofertę i wybierz spośród gotowych projektów domów lub skontaktuj się z nami w celu indywidualnego zamówienia.

Architekt w Radomiu – co znajdziesz w ofercie?

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług dotyczących projektowania domów. Nasi architekci w Radomiu zrealizują dla Ciebie projekt domów jednorodzinnego, budynków wielorodzinnych, budynków biurowych, handlowych oraz przemysłowych, a także zajmą się projektowaniem wnętrz.

Architekt w Radomiu wykona projekt domu indywidualnego

Architekt w Radomiu z wieloletnim doświadczeniem to osoba, która wykona projekt domu indywidualnego od podstaw po samo wykończenie. Pomożemy zaplanować Ci aranżację wnętrz, która na pewno będzie spełniać wszystkie potrzebne funkcje. Dodatkowo postaramy się to wszystko zaprojektować tak, aby pasowało do Twojego ulubionego stylu. Jesteśmy w stanie zapewnić piękną całość, w której codzienne przebywanie będzie czystą przyjemnością.

Gotowe projekty domów

Nie każdy, kto chce postawić dom, ma dokładnie sprecyzowane wymagania. Aby ułatwić zadanie klientowi, oferujemy również gotowe projekty domów. w których dostępne są projekty dostępne od ręki. Do wyboru są projekty domów nowoczesnych, projekty domów parterowych, klasycznych czy bliźniaczych – każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak nie musisz z nich korzystać, możesz poświęcić trochę więcej czasu na obmyślenie planu, który uwzględni to, jakbyś chciał, aby Twój dom wyglądał. Zmienimy wygląd domu w dowolny sposób – jaki tylko chcesz. Wystarczy, że zaprezentujesz nam swoje potrzeby, a my postaramy się je zrealizować.

Architekt w Radomiu zaprojektuje Twoje wnętrze

Przychodząc do naszej firmy, na starcie otrzymujesz fachową pomoc. Projektowanie domów, a także wystroju wnętrz z pomocą architekta w Radomiu może okazać się ogromną przyjemnością. Masz możliwość stworzenia przestrzeni przez wybór układu pomieszczeń, a także metrażu, który będzie Ci odpowiadał. Poza tym trzeba jeszcze zaprojektować wnętrze – tym też się zajmujemy. Pomożemy w ustawieniu mebli i sprzętów. Podpowiemy jaki kolor podłóg oraz ścian wybrać.

Katalog projektów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na gotowe projekty domów jednorodzinnych. Znajdują się tam projekty domów klasycznych nowoczesnych, dużych i małych, parterowych, piętrowych lub z poddaszem użytkowym, podpiwniczonych lub bez piwnic.

Jednym słowem gotowy projekt domu jednorodzinnego dla Ciebie i Twojej rodziny.>

Gotowe projekty domów pracowni partnerskich


Wykonujemy:

Adaptacje gotowych projektów do warunków miejscowych

Nadzory budowlane

>
logo
Pracowania Projektowa Architektury i Konstrukcji JMStudio
05-410 Józefów (Michalin), ul. Graniczna 13

Projekty architektoniczno-budowlane
mgr inż. arch. Jacek Markiewicz

tel. +48 22 789 34 87
kom. 603 88 94 33
email: jmstudio@jmstudio.plWszelkie prawa zastreżone. All rights reserved. Copyright (C) JMStudio
stat4u