Katalog Projektów / Budynki bliźniacze / PROJEKT DOMU DWULOKALOWEGO Z OSOBNYM WEJśCIEM JMB12

PROJEKT DOMU DWULOKALOWEGO Z OSOBNYM WEJśCIEM JMB12

Cena projektu: 5000.00 zł

Katalog projektów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na gotowe projekty domów jednorodzinnych. Znajdują się tam projekty domów klasycznych nowoczesnych, dużych i małych, parterowych, piętrowych lub z poddaszem użytkowym, podpiwniczonych lub bez piwnic.

Jednym słowem gotowy projekt domu jednorodzinnego dla Ciebie i Twojej rodziny.>

Eleganckie, nowoczesne formy skrywają w sobie wygodne i funkcjonalne 4 samodzielne lokale mieszkalne dla rodzin lubiących wygodę i przestrzeń. Oryginalne rozwiązania architektoniczne połączono z bardzo dobrą funkcjonalnością wnętrz odpowiadającą współczesnym standardom życia. Linia obu budynków, pełna klasycznej geometrii podkreśla ich wyjątkowy, indywidualny i ponadczasowy charakter. Starannie zaprojektowane wnętrza oraz perfekcyjnie dopracowana architektura budynków gwarantują przyszłym mieszkańcom wygodę użytkowania i wysokie odczucia estetyczne. Wygląd zewnętrzny obu budynków nie jest jedyną ich zaletą. Po wejściu do środka każdego z zaprojektowanych lokali mieszkalnych uzmysławiamy sobie, że mamy do czynienia z wnętrzami niezwykle funkcjonalnymi o nowoczesnym charakterze. Otwarte i jasne wnętrza, perfekcyjna dbałość o detale i wysoka jakość materiałów wykończeniowych gwarantują wygodę i komfort mieszkania. Projektowane w tych domach samodzielne lokale mieszkalne adresowane są do osób lubiących nowoczesny, niespotykany styl w połączeniu z przestrzenią wnętrz oraz niekonwencjonalnym detalem architektonicznym zaprojektowanym z inspiracji najlepszymi wzorami nowoczesnej sztuki architektonicznej.

PARTERY BUDYNKÓW: wiatrołap z szafą garderobianą, komunikacja, łazienka, pokój gościnny z otwartą kuchnią, 2 pokoje/sypialnie oraz schowek. Dodatkowo w parterach obu budynków: wiatrołap z szafą garderobianą do lokalu na piętrze budynku.

PIĘTRA BUDYNKÓW: komunikacja, łazienka, pokój gościnny z otwartą kuchnią, 2 pokoje/sypialnie.

PODDASZA BUDYNKÓW: otwarta przestrzeń mieszkalna dostępna z poziomu piętra budynku.

Pobierz Informacje

Realizacje

Złóż zamówienie


  logo
  Pracowania Projektowa Architektury i Konstrukcji JMStudio
  05-410 Józefów (Michalin), ul. Graniczna 13

  Projekty architektoniczno-budowlane
  mgr inż. arch. Jacek Markiewicz

  tel. +48 22 789 34 87
  kom. 603 88 94 33
  email: jmstudio@jmstudio.pl  Wszelkie prawa zastreżone. All rights reserved. Copyright (C) JMStudio
  stat4u