Katalog Projektów / Budynki bliźniacze / PROJEKT DOMU DWULOKALOWEGO Z OSOBNYM WEJśCIEM JMB5

PROJEKT DOMU DWULOKALOWEGO Z OSOBNYM WEJśCIEM JMB5

Cena projektu: 5000.00 zł

Katalog projektów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na gotowe projekty domów jednorodzinnych. Znajdują się tam projekty domów klasycznych nowoczesnych, dużych i małych, parterowych, piętrowych lub z poddaszem użytkowym, podpiwniczonych lub bez piwnic.

Jednym słowem gotowy projekt domu jednorodzinnego dla Ciebie i Twojej rodziny.>

Bardzo elegancki budynek dla zwolenników tradycyjnej architektury. Klasyczne rozwiązania architektoniczne połączono z bardzo dobrą funkcjonalnością wnętrz odpowiadającą współczesnym standardom życia. Starannie zaprojektowane i słoneczne wnętrza oraz perfekcyjnie dopracowana architektura bryły budynku gwarantują przyszłym mieszkańcom wygodę użytkowania i wysokie odczucia estetyczne. Jedną z wielu zalet tego domu jest zadaszony podcień wejściowy podnoszący prestiż domu pośród zabudowy sąsiedniej. Wygląd zewnętrzny tego domu nie jest jedyną jego zaletą. Po wejściu do środka mamy do czynienia z wnętrzem niezwykle funkcjonalnym, otwartym i bardzo słonecznym o spokojnym charakterze. Parter budynku jest maksymalnie otwarty. Przestronna część dzienna mieszcząca się na parterze, to przede wszystkim ogromny salon, połączony z jadalnią. Dużym atutem części dziennej jest nowoczesna kuchnia otwarta na jadalnię i salon. Całość dopełnia wygodna i czytelna komunikacją łącząca parter budynku z pozostałą częścią budynku. Salon posiada dodatkowo możliwość wyjścia na zewnątrz co ułatwia integrację wnętrza domu z ogrodem. Zaprojektowane tarasy zewnętrzne obsługują cały parter tego domu, co uzupełnia podstawowe założenie dobrej funkcji budynku połączonej płynnie z zielenią ogrodu. Może być to ważne dla ludzi poszukujących kontaktu z zielonym otoczeniem domu. Wszechstronne i regularne wnętrza oraz perfekcyjna dbałość o detal i wysoka jakość materiałów wykończeniowych gwarantują wygodę i komfort mieszkania. Budynek ten jest doskonałym rozwiązaniem dla poszukujących domu dla całej rodziny, w którym każdy z domowników znajdzie swoje miejsce w bardzo wygodnych warunkach. Dom dla ludzi praktycznych, ceniących sobie klasyczną i spokojna stylistykę domu w połączeniu z bardzo funkcjonalną przestrzenią wnętrz.
Projekt ten znalazł już wielu zadowolonych nabywców, może być realizowany jako budynek mieszkalny, jednorodzinny, dwulokalowy.

PARTER: wiatrołap z niewielka garderobą, komunikacja, łazienka, kuchnia, jadalnia, salon z otwartą klatką schodową, pokój gościnny/gabinet/ oraz pomieszczenie techniczne i garaż z pojedynczym stanowiskiem postojowym.

PIĘTRO: komunikacja, 4 pokoje/sypialnie/, łazienka i garderoba.

PODDASZE NIEUŻYTKOWE: strych dostępny z poziomu piętra budynku

Pobierz Informacje

Realizacje

Złóż zamówienie


  logo
  Pracowania Projektowa Architektury i Konstrukcji JMStudio
  05-410 Józefów (Michalin), ul. Graniczna 13

  Projekty architektoniczno-budowlane
  mgr inż. arch. Jacek Markiewicz

  tel. +48 22 789 34 87
  kom. 603 88 94 33
  email: jmstudio@jmstudio.pl  Wszelkie prawa zastreżone. All rights reserved. Copyright (C) JMStudio
  stat4u