Katalog Projektów / Budynki bliźniacze / PROJEKT DOMU DWULOKALOWEGO Z OSOBNYM WEJśCIEM JMB7

PROJEKT DOMU DWULOKALOWEGO Z OSOBNYM WEJśCIEM JMB7

Cena projektu: 7000.00 zł

Katalog projektów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na gotowe projekty domów jednorodzinnych. Znajdują się tam projekty domów klasycznych nowoczesnych, dużych i małych, parterowych, piętrowych lub z poddaszem użytkowym, podpiwniczonych lub bez piwnic.

Jednym słowem gotowy projekt domu jednorodzinnego dla Ciebie i Twojej rodziny.>

Kameralny i zarazem elegancki budynek dla miłośników tradycyjnej architektury. Elegancka forma skrywa w sobie wygodny i pojemny domy dla 4 rodzin lubiących wygodę, przestrzeń i kontakt z naturą. Linia budynku, pełna klasycznej geometrii podkreśla jego wyjątkowo indywidualny i ponadczasowy charakter. Dom ten jest połączeniem klasycznych rozwiązań architektonicznych z wysoką funkcjonalnością wnętrza odpowiadającą współczesnym standardom życia. Perfekcyjnie zaprojektowana i dopracowana architektura oraz starannie zaprojektowane i nasłonecznione wnętrza gwarantują przyszłym mieszkańcom wygodę użytkowania i najwyższe odczucia estetyczne. Niewątpliwą zaletą tego domu są zadaszone ganki wejściowe i tarasy zewnętrzne podnoszące prestiż i nobilitujące zarazem ten dom pośród innej zabudowy sąsiedniej. Wygląd zewnętrzny tego domu nie jest jedyną jego zaletą. Parter każdego z 4 segmentów budynku jest maksymalnie otwarty. Po wejściu do środka każdego z nich mamy do czynienia z wnętrzem niezwykle funkcjonalnym, otwartym i bardzo słonecznym o spokojnym charakterze. Część dzienna mieszcząca się na parterze w każdym z segmentów budynku, to przede wszystkim ogromny salon, połączony z kuchnią i aneksem jadalnym oraz pozostałą częścią segmentu wygodną komunikacją. Dużym atutem części dziennej jest nowoczesna kuchnia otwarta na jadalnię i salon. Otwarte i jasne wnętrza, perfekcyjna dbałość o detale i jakość materiałów wykończeniowych gwarantują wygodę i komfort mieszkania. Do swojej dyspozycji domownicy każdego z 4 zaprojektowanych segmentów mieszkalnych mają również zielone tarasy zewnętrzne – idealne miejsce kontaktu z otoczeniem, wypoczynku lub posiłków na świeżym powietrzu. Salon posiada wygodną możliwość wyjścia na, zewnątrz co ułatwia integrację wnętrza domu z ogrodem. Zaprojektowane szerokie wyjścia tarasowe na zewnątrz każdego z 4 segmentów budynku doskonale uzupełnia podstawowe założenie dobrej funkcji budynku połączonej płynnie z otaczającą zielenią ogrodu. Może być to bardzo ważne dla ludzi poszukujących bezpośredniego kontaktu z zielenią otaczającego dom ogrodu.
Projekt tego domu adresowany jest do osób lubiących spokojny, wyważony styl w połączeniu z dużą przestrzenią wnętrz oraz klasycznym detalem architektonicznym zaprojektowanym z inspiracji najlepszymi wzorami sztuki architektonicznej. Projekt ten jest doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących domu dla całej rodziny w spokojnej i kameralnej zabudowie jednorodzinnej, w którym każdy z domowników znajdzie swoje miejsce w bardzo wygodnych warunkach. Dom ten może być realizowany, jako budynek mieszkalny, jednorodzinny w zabudowie szeregowej

PARTER: W każdym segmencie przewidziano wiatrołap z niewielką garderobą, komunikację, kuchnię z salonem i aneksem jadalnym, łazienkę oraz garaż z pojedynczym stanowiskiem postojowym.

PIĘTRO: W każdym segmencie przewidziano komunikację, pokój/sypialnię/ z wydzieloną łazienką, 2 pokoje/sypialnie/ i łazienkę.

PODDASZE MIESZKALNE: Dla segmentu I i IV zaprojektowano poddasze mieszkalne.

PODDASZE MIESZKALNE: Dla segmentu II i III zaprojektowano komunikację, 2pokoje/sypialnie/ z wydzielonymi łazienkami.

Pobierz Informacje

Realizacje

Złóż zamówienie


  logo
  Pracowania Projektowa Architektury i Konstrukcji JMStudio
  05-410 Józefów (Michalin), ul. Graniczna 13

  Projekty architektoniczno-budowlane
  mgr inż. arch. Jacek Markiewicz

  tel. +48 22 789 34 87
  kom. 603 88 94 33
  email: jmstudio@jmstudio.pl  Wszelkie prawa zastreżone. All rights reserved. Copyright (C) JMStudio
  stat4u