Katalog Projektów / Budynki nowoczesne / PROJEKT DOMU NOWOCZESNEGO JM118

PROJEKT DOMU NOWOCZESNEGO JM118

Cena projektu: 4200.00 zł

Katalog projektów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na gotowe projekty domów jednorodzinnych. Znajdują się tam projekty domów klasycznych nowoczesnych, dużych i małych, parterowych, piętrowych lub z poddaszem użytkowym, podpiwniczonych lub bez piwnic.

Jednym słowem gotowy projekt domu jednorodzinnego dla Ciebie i Twojej rodziny.>

Atrakcyjny dom dla ludzi poszukujących niedrogich rozwiązań dających ciekawe efekty. Elegancka, modernistyczna forma skrywa w sobie wygodny i pojemny dom dla rodziny lubiącej wygodę, przestrzeń i kontakt z naturą. Regularna bryła domu oparta na planie prostokąta, przykryta dachem wielospadowym z wysuniętymi okapami oraz jego nowoczesne elewacje podkreślają ponadczasowy i indywidualny charakter tego budynku. Wygląd zewnętrzny nie jest jedyną zaletą tego budynku. Po wejściu do środka uzmysławiamy sobie, że mamy do czynienia z wnętrzem niezwykle funkcjonalnym, otwartym i bardzo słonecznym o nowoczesnym charakterze. Część dzienna mieszcząca się na parterze to przede wszystkim duży salon połączony z jadalnią i pozostałą częścią domu obszerną i wygodną komunikacją. Otwarte i jasne wnętrza, perfekcyjna dbałość o detale i wysoka jakość materiałów wykończeniowych gwarantują wygodę i komfort mieszkania. Do swojej dyspozycji domownik mam również taras zewnętrzny – idealne miejsce kontaktu z otoczeniem lub posiłku na świeżym powietrzu. Salon oraz jadalnia posiadają wygodną możliwość wyjścia na zewnątrz co ułatwia integrację wnętrza domu z ogrodem. Może być to bardzo ważne dla ludzi poszukujących i cieszących się kontaktem z zielenią otaczającego dom ogrodu. Podstawową zaletą tego domu jest jego mała powierzchnia zabudowy, pozwala ona zlokalizować dom nawet na  bardzo małej działce. Projekt tego domu jest adresowany przede wszystkim do osób ceniących sobie nowoczesną stylistykę domu w połączeniu z elementami klasycznymi nawiązującymi do najlepszych wzorów sztuki architektonicznej.

PIWNICA: komunikacja, pomieszczenia piwniczne, pomieszczenie gospodarcze – dostępne również z ogrodu przydomowego poprzez schody zewnętrzne oraz pomieszczenie techniczne.

PARTER: wiatrołap z niewielką garderobą, komunikacja, kuchnia, salon z jadalnią, pokój/gabinet/ oraz łazienka.

PIĘTRO: komunikacja, 3 pokoje/sypialnie/, łazienka i garderoba.

PODDASZE NIEUŻYTKOWE: niewielki strych dostępny z poziomu piętra budynki.

Realizacje

Złóż zamówienie


  logo
  Pracowania Projektowa Architektury i Konstrukcji JMStudio
  05-410 Józefów (Michalin), ul. Graniczna 13

  Projekty architektoniczno-budowlane
  mgr inż. arch. Jacek Markiewicz

  tel. +48 22 789 34 87
  kom. 603 88 94 33
  email: jmstudio@jmstudio.pl  Wszelkie prawa zastreżone. All rights reserved. Copyright (C) JMStudio
  stat4u