Katalog Projektów / Budynki nowoczesne / PROJEKT DOMU Z PłASKIM DACHEM JM115

PROJEKT DOMU Z PłASKIM DACHEM JM115

Cena projektu: 3500.00 zł

Katalog projektów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na gotowe projekty domów jednorodzinnych. Znajdują się tam projekty domów klasycznych nowoczesnych, dużych i małych, parterowych, piętrowych lub z poddaszem użytkowym, podpiwniczonych lub bez piwnic.

Jednym słowem gotowy projekt domu jednorodzinnego dla Ciebie i Twojej rodziny.>

Mały piętrowy dom o bardzo prostej formie. Bardzo elegancki, wygodny i funkcjonalny. Piękna nowoczesna linia, pełna wdzięku i klasycznej geometrii podkreśla indywidualność właściciela. Projektując ten dom szczególną uwagę zwrócono na wygląd zewnętrzny i wysoką funkcjonalność wnętrz. Podstawową zaletą domu jest jego mała powierzchnia zabudowy. Pozwala to zlokalizować budynek nawet na bardzo małej działce. Zwarta bryła oparta na planie dwóch prostokątów przykryta została prostym dachem dwuspadowym ukrytym za attyką. Wygląd zewnętrzny to nie jedyne jego zalety. Wchodząc do środka mamy do czynienia z wnętrzem przestronnym, niezwykle funkcjonalnym, a zarazem bardzo przytulnym. Parter budynku jest maksymalnie otwarty. Przestronna część dzienna mieszcząca się na parterze, to przede wszystkim duży salon z jadalnią połączony z pozostała częścią domu wygodną komunikacją. Całość dopełnia otwarta, nowoczesna kuchnia z wyspą centralną oraz wygodne pokoje mieszkalne w części prywatnej zaprojektowanej na piętrze tego domu. Salon z jadalnią oraz wszystkie pokoje na piętrze budynku, posiadają dodatkowo możliwość wyjścia na tarasy zewnętrzne co ułatwia integrację wnętrza domowego z otaczającym ogrodem. Może być to ważne dla ludzi pragnących cieszyć się kontaktem z otoczeniem. Jest to wyjątkowo atrakcyjny dom dla ludzi poszukujących niedrogich rozwiązań dających ciekawy efekt. Prosta bryła domu oraz elewacje podkreślają jego ponadczasowy charakter. Dom jest odpowiedzią dla osób odważnych, lubiących nowoczesny i niespotykany styl w połączeniu z wygodnym i niebanalnym wnętrzem.

PARTER: wiatrołap z niewielką garderobą, komunikacja, kuchnia z jadalnią, salon, łazienka oraz pomieszczenie techniczne i garaż z jednym stanowiskiem postojowym.

PIĘTRO: komunikacja, 4 pokoje /sypialnie/ oraz łazienka z wydzieloną pralnią i suszarnią.

PODDASZE NIEUŻYTKOWE: strych dostępny z poziomu piętra budynku.

Realizacje

Złóż zamówienie


  logo
  Pracowania Projektowa Architektury i Konstrukcji JMStudio
  05-410 Józefów (Michalin), ul. Graniczna 13

  Projekty architektoniczno-budowlane
  mgr inż. arch. Jacek Markiewicz

  tel. +48 22 789 34 87
  kom. 603 88 94 33
  email: jmstudio@jmstudio.pl  Wszelkie prawa zastreżone. All rights reserved. Copyright (C) JMStudio
  stat4u